Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Медицина

Медицина

Здоров'я - це головна цінність в житті будь-якої людини. На жаль, ми замислюємося про стан свого здоров'я, тільки тоді, коли починаємо відчувати симптоми хвороби. Здоров'я - це як повітря. Поки їм дихаєш, його не помічаєш. А ось коли його немає....

Здоров'я людини - це головна мета, яку переслідує компанія Цептер, пропонуючи на міжнародному ринку унікальні апарати медичного призначення.

           Медичний напрямок Цептер (Zepter)

Медичний напрямок Цептер (Zepter) - це лінійка світлотерапевтичних апаратів БІОПТРОН (BIOPTRON) і додаткових аксесуарів до них ( кольорові фільтри, фулеренові фільтри, підлогові штативи, оксі-спрей), масажер ГіперОН (HiperON), фулеренові окуляри.

Апарати БІОПТРОН представлені в трьох стаціонарних модифікаціях (працюють від мережі) і двох мобільних модифікаціях, випромінюючих монохроматичне світло (працюють від акумуляторів).

Стаціонарні моделі:

  1. Біоптрон Медолл (Bioptron Medall),
  2. Біоптрон ПРО1 (Bioptron PRO1),
  3. Біоптрон 2 (Bioptron 2).

Випромінюють низькоенергетичне плоскополяризоване поліхроматичне світло. Застосовуються для лікування більш ніж 260 захворювань з доведеним позитивним терапевтичним ефектом.

Принцип роботи і терапевтичної дії на організм у усіх трьох моделей однаковий. Вони відрізняються розміром, потужністю випромінювача і діаметром світлового потоку. Чим більше діаметр світлового потоку, тим швидше настають очікувані позитивні результати лікування.

Мобільні моделі:

  1. Біопторн Медолайт (Bioptron Medolaight) 
  2. Біоптрон БлуДок (Bioptrn BluDok).

Це незамінні помічники у будь-якій ситуації, навіть коли поруч немає джерела електроенергії.


Про користь і необхідність масажу знає кожен. Але не завжди у нас вистачає часу для того, щоб пройти курс масажу.

Масажер ГипеОН(HyperON) - Ваш особистий масажист, який завжди поряд з Вами.


Фулеренові окуляри Тесла (Tesla HyperLight) - це революційний прорив в оптиці! Вони не лише захистять Ваші очі від ультрафіолетового і шкідливого синього спектру, витікаючого від екранів гаджетів, але і поліпшать Ваше самопочуття, прискорять розумові процеси, приберуть втому і почуття напруги в очах.

Компанія Цептер (Zepter), піклуючись про Ваше здоров'я і красу, пропонує лікуватися природними методами, зміцнювати імунітет, активізувати власні сили Вашого організму на боротьбу з інфекціями і запаленням.

Менше фармакологічних засобів - менше побічних ефектів і ускладнень!

Лікуйтеся природними способами: світлом, кольором, масажем.

Захищайте свої очі! Через них ми пізнаємо світ і можемо бачити його в усій красі!


Рекомендовані