Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Техніка для дому

Техніка для дому

"Чистота - запорука здоров'я"! З раннього дитинства ми неодноразово чули ці слова. З віком ми розуміємо, що це стосується не лише миття рук... Для підтримки хорошого здоров'я ми повинні пити чисту воду, дихати чистим повітрям, підтримувати порядок в житлах. Мікробіолог Луї Пастер ще в 19 столітті писав: "Людина випиває 90% своїх хвороб". А скільки хвороб передається повітряно-краплинним шляхом? Скільки небезпек таїть в собі повітря в закритих приміщеннях сучасних міст?

Втілюючи в життя свою головну місію - ТУРБОТУ Про ЗДОРОВ'Я ЛЮДЕЙ - Цептер пропонує на міжнародному ринку техніку, яка дозволить Вам зробити Ваш побут комфортним і безпечним для здоров'я.

    Техніка для дому від Цептер (Zepter)

Фільтри для води від Цептер (Zepter)

Зворотньоосмотичні системи очищення води Аквіна ПРО (Aqueena PRO) і Эдельвассер (Edelwasser) дозволять Вам і Вашій сім'ї пити кристально чисту, дуже смачну і корисну воду. Обидві системи очищення води підключаються до водопровідної мережі і очищають воду, що подається, на 90-95% від початкового рівня. Вода очищується не лише від хімічних елементів, включаючи солі важких металів, нітрити, нітрати, хлорвмісні з'єднання (усе це є присутнім в нашій "питній" воді), але і від мікроорганізмів! Тому цю воду можна пити сирою. Очищеною некип'яченою водою можна розводити чай, робити окрошку і навіть поїти новонароджених дітей!

Аквіна ПРО (Aqueena PRO)


Монтується під мийкою. На раковину виводиться окремий краник для подання питної води. До кожного картріджа підведений індикатор чистоти, - система нагадає Вам про необхідність заміни картріджів. Накопичувальний бак для очищеної води, об'ємом 6 літром, знаходиться всередині корпусу системи очищення води Аквіна ПРО. Зворотньоосмотична мембрана потужністю 100 Гл дозволяє баку набиратися всього за 20 хвилин, після повного спустошення. Цей фільтр для води дуже економічний. Коефіцієнт корисної дії рівний 42%, т. е. для отримання 1 літра очищеної води використовується всього 2,5 літри водопровідної води (проти 6 літрів в інших фільтрах). Це найекономічніше вигідна система очищення води з представлених на світовому ринку!

Едельвассер  (Edelwasser)

Едельвассер (Edelwasser) монтується на стільниці, працює без помпи (необхідний тиск води у водопровідній системі 4 атм). Прикрасить інтер'єр будь-якої кухні. Бак-накопичувач вмонтований всередині системи. Об'єм бака 3,8 літри. За добу система може очистити до 76 літрів води. Краник для подання очищеної води знаходиться на передній панелі системи очищення води Едельвассер.

                                 

"О, ВОДА! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху! Тебе п'єш не розуміючи, що ти є насправді? Ти не просто потрібна для життя, ти і є саме ЖИТТЯ"!

Насолоджуйтеся чистою водою від Цептер!

Терапія Воздуха (Therapy Air ION) від Цептер

А яким повітрям ми дихаємо? Чи часто Ви ставите собі таке питання? У зв'язку з напруженою екологічною ситуацією і величезною кількістю автомобілів на вулицях повітря навколо нас стало критично забрудненим. Але людина не може не дихати... У глобальному сенсі кожен з нас на цю ситуацію вплинути не може. А ось створити ідеальний мікроклімат в закритому приміщенні(у себе вдома або в робочому приміщенні) під силу кожному з нас разом з Терапією Повітря Іонізуючої(Therapy Air ION) від Цептер! 


П'ять пошарово укладених фільтрів очистять повітря в закритих приміщеннях як від великого видимого пилу, так і від мікроскопічних забруднень, бактерій, вірусів, спор плісняви і всякого роду алергенів. Очищене повітря збагачується негативними іонами кисню, що робить його ідеальним для дихання, таким як в лісі, біля водоспаду або після грози.

                                     

Дихайте чистим, здоровим повітрям! Це зміцнить Ваше Здоров'я, поліпшить сон, підвищить працездатність в денний час, продовжить Вашу молодість і активність!

Пилосос з пароочищувачем Тутто Люксо  (TuttoLuxo 6SB)

Для прибирання в приміщеннях Цептер пропонує Пилосос з пароочищувачем  Тутто Люксо (TuttoLuxo 6SB). Ми пропонуємо Вам повністю виключити застосування хімічних миючих і чистячих засобів для прибирання в оселях. Уся побутова хімія дуже негативно впливає на стан здоров'я тих, хто з нею контактує. Крім того, випари хімічних речовин, присутні в повітрі, згубно позначаються на стані бронхо-легеневої системи усіх домочадців, особливо дітей.


Цептер (Zepter) пропонує боротися з будь-якими забрудненнями за допомогою потужного струменя чистої пари. Велика кількість насадок дозволяє прибирати в самих важкодоступних місцях.


                                  

Чистота у будинку - це просто! Прибирання приноситиме Вам задоволення. А ефект після прибирання - компліменти і вдячність від Ваших близьких!

З технікою для будинку від Цептер (Zepter) Ваша оселя буде оплотом чистоти, здоров'я і затишку.


Рекомендовані