Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Про нас


Доброго дня! Дякуємо за інтерес до сайту!

Мене звуть Лозко Юлія. У компанії "Цептер Інтернаціональ Україна" працюю з 19.12.1999 року.

Докладно знаю весь асортимент продукції ЦЕПТЕР. Можу відповісти на всі питання, що Вас цікавлять, проконсультувати за цінами і можливими знижками.

Звертайтесь! Телефонуйте! Якщо Ви цікавитеся продукцією компанії ЦЕПТЕР – Ви на правильному шляху! Вся наша продукція має на меті - ЗБЕРІГАННЯ і ПРИМНОЖЕННЯ здоров'я наших клієнтів!

Цептер Інтернаціональ – це міжнародна холдингова компанія, зареєстрована у Швейцарії. Управлінський центр компанії знаходиться в Монако, Адміністративний центр – в Австрії, Фінансовий центр – у Швейцарії. Компанія виробляє та продає ексклюзивні високоякісні товари у всьому світі.

З моменту свого створення компанія Цептер Інтернаціональ встановила найвищі стандарти якості та стала невід'ємною частиною життя мільйонів людей у ​​всьому світі.

Вся продукція компанії сертифікована та орієнтована на збереження здоров'я кожного, хто їй користується.

Гасло компанії:

За здоровий образ життя!

Цептер Інтернаціональ володіє власними заводами у Швейцарії, Німеччині та Італії, а також понад 320 000 м2 бізнес-простору у найпрестижніших містах світу.

28 років були дуже успішними, понад 80000000 людей стали задоволеними споживачами продукції Zepter.

Бачення компанії Zepter, висока якість, інноваційні продукти та унікальна система продажу з більш ніж 100 000 співробітниками та консультантами по всьому світу роблять свій внесок в успіх компанії Zepter.Цептер пишається своїми чудово навченими, висококваліфікованими, мотивованими та натхненними менеджерами з продажу та консультантами, які втілюють у життя глобальну місію здоров'я та краси:

Живи краще. Живи довше.

Продукція компанії «Цептер» (Zepter) продається на п'яти континентах. Рік за роком компанія покращує життя мільйонів людей у ​​всьому світі. Глобальна місія покращення життя є унікально всебічною!

Наша головна мета принести

Здоров'я та красу у кожний будинок, у кожну родину!

Шляхетна місія, з'явилася завдяки геніальній ідеї пана Філіпа Цептера, який завжди надихає співробітників компанії Zepter International у всьому світі піклуватися про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких, робить життя людей щасливішим, постійно підвищуючи їхні життєві стандарти. Мільйони людей стали здоровішими та щасливішими використовуючи продукцію Zepter.

Бажаємо Вам зробити правильний вибір і приєднатися до мільйонів людей, які дбають про своє здоров'я та благополуччя, користуючись елітною продукцією, яку виробляє компанія ЦЕПТЕР!