Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Очищувачі повітря, фільтри

 
 
Zepter Therapy Air Smart – унікальна система, яка видаляє з повітря у закритих приміщеннях 99,9% шкі..
704.45Є
704.45Є
MyION – портативний персональний іонізатор повітря, що дозволяє Вам дихати чистим повітрям завжди! Д..
134.52Є
134.52Є
Прилад Therapy Air iOn – ідеальне рішення для підтримки чистоти та безпеки повітря житлових приміщен..
711.02Є
711.02Є
Прилад Therapy Air iOn – ідеальне рішення для підтримки чистоти та безпеки повітря житлових приміщен..
694.96Є
694.96Є
Therapy Air iOn – ідеальне рішення для підтримки чистоти та безпеки повітря житлових приміщень, оскі..
100.80Є
100.80Є
Антистатичний фільтр для очищувача повітря Therapy Air Ion Zepter PWC-570-28Therapy Air Ion - профес..
8.50Є
8.50Є
Мікрофільтр для THERAPY AIR (PWC-503)Зробіть Ваш будинок таким чистим, яким він ніколи не був! Чисти..
29.00Є
29.00Є
Каталізатор для очищувача повітряЗробіть Ваш будинок таким чистим, яким він ніколи не був! Чистий бу..
34.00Є
34.00Є
Очищувач повітря Zepter Therapy Air PWC-503 призначений для очищення та ароматизації повітря.Очищува..
81.00Є
81.00Є
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Очищувачі повітря, фільтри

Без повітря людина не може прожити і 3-х хвилин. Ми дихаємо постійно. За своє життя людина пропускає через свої легені мільйони кубометрів газу під назвою "повітря". Від того наскільки повітря чисте або забруднене безпосередньо залежить стан здоров'я людини і тривалість її життя.

Чи варто купити Очищувач Повітря Цептер?

Довгожителі живуть у високогірних районах нашої планети, де повітря позбавлене токсичних домішок (хімічних викидів підприємств, вихлопних газів автомобілів, сажі, кіптяви, диму і всього того, чим дихають жителі мегаполісів).

У розвинених країнах тисячі людей помирають із-за захворювань, викликаних забрудненим повітрям. Зашлакованність легенів порушує процес газообміну в альвеолярних бульбашках. В результаті наші органи і тканини недоотримують життєво необхідний кисень, розвивається гіпоксія з усіма витікаючими негативними наслідками для здоров'я.

Крім того, через повітря передається величезна кількість захворювань (повітряно-краплинний шлях передачі інфекцій). Але і це ще не все. Алергени (рослинного, тваринного, хімічного походження), присутні в наших приміщеннях, здатні викликати не лише алергічні риніти, кон'юнктивіти, але і важкі захворювання бронхо-легеневої системи, аж до бронхіальної астми.

Вплинути на чистоту повітря на вулиці окремо взята людина, на жаль, не може. А ось створити сприятливий мікроклімат в закритих приміщеннях, де кожен з нас проводить до 20 годин на добу(!), - під силу кожному разом з Therapy Air ION by Zepter.

 Therapy Air ION  by Zepter (Терапія повітря ІОН від Цептер)


Therapy Air ION by Zepter - дуже стильний, потужний, високотехнологічний очисник повітря в закритих приміщеннях. У режимі "Турбо" він пропускає через себе 320 м3 (кубічних метрів) повітря в годину! Тобто, за 1 годину він пропустить через себе усе повітря в приміщенні площею 100 м2 при висоті стель 3 м 20 см Повітря за допомогою вентилятора засмоктується в очисник через щілину по периметру між приладом і його передньою панеллю. Там повітря зустрічає на своєму шляху п'ять пошарово укладених фільтрів. .

5 фільтрів очистки воздуха 

  • Сітчастий фільтр (затримує великий пил, волосся, шерсть тварин, пухнув і тому подібне. Миється у міру забруднення)
  • Поролоновий блакитний фільтр (затримує дрібний пил, який ми можемо бачити після прибирання пилососом в потоці сонячного променя. Рекомендована періодичність заміни - 1 раз в 6 місяців).
  • Потужний гепа-фильтр, - фільтр "тонкого" очищення (затримує мікроскопічні невидимі оком забруднення; знищує і затримує віруси, бактерії, спори плісняви. Рекомендована періодичність заміни - 1 раз на рік).
  • Протиалергенний фільтр (затримує алергени рослинного, тваринного і хімічного походження. Рекомендована періодичність заміни - 1 раз в 6 місяців)
  • Фільтр дезодоруючий (з активованого вугілля), - уловлює і нейтралізує неприємні запахи. Рекомендована періодичність заміни - 1 раз в 6 місяців.

                                         

Щоб повітря у Ваших приміщеннях було чистим і безпечним для здоров'я, фільтри необхідно періодично міняти.

Після того, як повітря пройшло через 5 фільтрів, він потрапляє в модуль активації кисню. Генератор негативних іонів кисню насичує повітря цими "повітряними вітамінами". Повітря стає не просто чистим, але ще і "лікувальним".

Негативні іони кисню нейтралізують наявні в повітрі позитивні іони (утворюються при роботі комп'ютерів, сканерів, принтерів, телевізорів... ) Крім того негативні іони кисню сприяють нормалізації тиску, покращують мозкову діяльність, вночі полегшують відходження до сну. У природі велика кількість негативних іонів кисню в повітрі біля гірських річок, водоспадів, на морському узбережжі, в лісі. У містах ми можемо відчувати їх присутність в повітрі після грози.

4 режими роботи Терапії повітря ІОН

На передній панелі Therapy Air ION by Zepter є три кнопки для вибору режиму роботи приладу.

  • Автоматичний режим (прилад сам визначає міру забруднення і вибирає швидкість всмоктування для швидкого очищення повітря).
  • Дитячий режим (прилад працює в автоматичному режимі з уповільненою швидкістю обертання вентилятора, щоб захистити дитину від холодних потоків повітря).
  • Ритмічний режим(не залежно від міри забрудненості повітря прилад перемикається з 1-ої швидкості до 4-ої і назад, тим самим примусово проганяючи через себе повітря у приміщенні)

Четвертий режим роботи - СПЛЯЧИЙ, - за відсутності світла впродовж 3-5 хвилин прилад переходить в нього самостійно. Вимикає усі кнопки і підсвічування. Горить тільки маленька крапочка sleep.

Уранці він включиться і знову стоятиме на варті здоров'я членів Вашої сім'ї.

5 швидкостей роботи 

Всього прилад має 5 швидкостей роботи. З 1-ої по 4 - ую перемикається в автоматичному режимі. Можна прибрати режим і вручну встановити швидкість по Вашому бажанню. 5-а швидкість - turbo - виставляється тільки в ручному режимі.

Індикатор чистоти повітря 

Прилад самостійно визначає міру забруднення повітря. Маленький індикатор в правому нижньому кутку очисника міняє колір від синього до бузкового, малинового і яскраво-червоного залежно від стану повітря в приміщенні. Далі сам вибирає необхідну швидкість і очищає повітря.


Therapy Air ION - найкращий очищувач повітря на міжнародному ринку!

Therapy Air ION овід Цептер - це Ваш правильний вибор!


 
Рекомендовані