Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Індукційна радіокеруєма плита Zepter, 2000 Вт

Індукційна радіокеруєма плита Zepter, 2000 Вт
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: Z-993R
Виробник: Zepter
  • Статус: Нет в наличии
Короткий опис

Насолоджуйтесь повністю автоматизованим процесом приготування їжі від початку і до кінця з розумною системою Zepter. Цептер Радіо Індукційна плита може працювати в парі як з Zepter Радіоцифровим Термоконтролером, так і з... Читати далі

Знайшли дешевше?
0.00Є
Насолоджуйтесь повністю автоматизованим процесом приготування їжі від початку і до кінця з розумною системою Zepter. Цептер Радіо Індукційна плита може працювати в парі як з Zepter Радіоцифровим Термоконтролером, так і з пультом управління Базер від Цептер, який інтерактивно взаємодіє між усіма трьома пристроями та автоматично регулює температуру в процесі приготування, а також вимикає плиту, коли заданий час приготування досягається.

БЕЗ ВОГНЮ І ГАЗУ, НІЯКОГО РИЗИКУ - ПОВНІСТТЮ АВТОМАТИЗОВАНИЙ ПРОЦЕС ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ ВІД ПОЧАТКУ І ДО КІНЦЯ

Досі нам здається, що виходити із кухні під час приготування їжі неможливо. Але тепер ви можете навіть вийти з дому під час приготування їжі, оскільки ваша присутність не потрібна!
Запатентована радіоцифрова індукційна плита використовує повністю інтерактивний підхід, який дозволяє цифровим пристроям Zepter взаємодіяти один з одним для повністю автоматизованого процесу приготування їжі, що дозволить вам мати більше вільного часу для того, що для вас найважливіше (забрати дітей зі школи, сходити на заняття йогою). , пройтися магазинами, випити чашку кави з друзями, відвідати своїх сусідів, прогулятися парком).
Після того, як Радіоцифрова Індукційна плита запрограмована, розумна система підтримує температуру приготування та час і вимикається автоматично, як тільки процес приготування завершено. Високо інноваційна, розумна система Zepter дозволяє готувати здорову їжу з мінімальними зусиллями.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре