Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Окуляри TESLA LIGHT WEAR, модель 107, коричневі від Цептер

Окуляри TESLA LIGHT WEAR, модель 107, коричневі від Цептер
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: TLW-107BR
 • Статус: Є на складі
Короткий опис

Окуляри захищають структури ока, усуваючи дію небезпечного ультрафіолетового та синього випромінювання та перетворюючи його на світло з оптимальною довжиною хвилі (зелений, жовтий, помаранчевий, червоний) для сприйняття ... Читати далі

Короткі характеристики

Всі характеристики

Знайшли дешевше?
360.00Є

Окуляри захищають структури ока, усуваючи дію небезпечного ультрафіолетового та синього випромінювання та перетворюючи його на світло з оптимальною довжиною хвилі (зелений, жовтий, помаранчевий, червоний) для сприйняття оком.Основні властивості окулярів Hyper LightWear

У процесі еволюції ми адаптувалися до розсіяного сонячного світла, включаючи УФ-випромінювання та високоенергетичну частину видимого світла, які постійно тримають нас у напрузі, завжди в режимі «бий або біжи», роблячи постійне навантаження на очі. Ми розробили метод перетворення цих типів світла на більш корисне для нашого організму світло.

ОЧКИ TESLA HYPERLIGHT

Грунтуючись на нашій запатентованій технології та пілотних наукових дослідженнях, ми можемо рекомендувати носити Hyper LightWear як заміну сонцезахисним окулярам, ​​для блокування ультрафіолетового випромінювання та високоенергетичної синьої частини сонячного світла, а також для можливого розслаблюючого ефекту, покращення процесів прийняття рішень та захисту від фіолетового світла, що випромінюється РК-дисплеями та світлодіодними екранами.

Перетворять УФ і високоенергетичне синє світло на зелене, жовте, помаранчеве і червоне видиме світло спектру,

Перетворюють блакитне світло діодів (LED) на комфортне для очей світло (що сприяє релаксації очей). Перетворення УФ та високоенергетичного синього світла призводить до їх оптимізації відповідно до природної чутливості очей.

Перетворення УФ та високоенергетичного синього світла призводить до їх оптимізації відповідно до природної чутливості очей.

 • Забезпечують більш чіткий зір,
 • Оптимізують функції мозку (сигнали ЕЕГ гармонізуються),
 • Регулюють нейро/ендокринні процеси,
 • Підвищують рівень серотоніну та регулюють співвідношення серотонін/мелатонін (зменшуються симптоми депресії, покращується сон),
 • Впливають на біологічний годинник – циркадні ритми.
 • Лінзи Гіпер LightWear мають покриття найвищої якості:
 • Захисний шар по обидва боки лінзи.

Гідро- та олеофобне покриття (водо- та жировідштовхувальне): забезпечує найменше забруднення та продовжує термін служби лінз. Вони легко очищаються та мають антистатичний компонент, який відштовхує частинки пилу з обох боків лінзи.Запатентоване восьмишарове іонне покриття: відповідно до процедури Ioncoat K + на лінзи в умовах вакууму наносять вісім шарів матеріалу з різними рівнями індексу заломлення. Ioncoat K+ зменшує світловідбиття до менше 1%, що призводить до покращення бачення.

Жорсткий шар покриття (HС): спеціально вирівняний у процесі нанесення антивідбиваючого та супергідрофобного шарів. Він продовжує термін служби антивідбиваючого шару та забезпечує додатковий захист від подряпин.

Фуллереновий шар по обидва боки лінзи.

Лінзи CR 39

Окуляри TESLA HYPERLIGHT

Компанія BIOPTRON AG розробила метод перетворення світла на більш корисну форму.

Грунтуючись на нашій запатентованій технології та пілотних наукових дослідженнях, ми рекомендуємо носити окуляри Tesla LightWear (Тесла ЛайтВеа) як заміну сонцезахисним окулярам, ​​для блокування не тільки ультрафіолетового випромінювання, але й високоенергетичної синьої частини сонячного світла.

Окуляри захищають структури ока, усуваючи дію небезпечного ультрафіолетового та синього випромінювання та перетворюючи його на світло з оптимальною довжиною хвилі (зелений, жовтий, помаранчевий, червоний) для сприйняття оком.

Крім того, завдяки такій фільтрації, вони захищають очі від надмірної кількості об'єднаної світлової енергії всіх джерел світла, що неминуче діють (сонячне і штучне світло, мерехтіння електронних пристроїв).

 1. Захищають очі від різноманітних розладів.
 2. Уповільнюють процес розвитку катаракти.
 3. Запобігають віковій деградації рецепторів сітківки в цілому та зоні їх високої концентрації (жовта пляма), зокрема.
 4. Віддаляють потребу в окулярах з діоптріями.

ОЧКИ TESLA HYPERLIGHTОЧКИ TESLA HYPERLIGHT

Квантове гіперсвітло створюється при проходженні світла через оптичний (фулереновий) фільтр Quantum Hyperlight.

Преображене фільтром світло позитивно впливає як орган зору, і на активність окремих мозкових структур. Це сприяє покращенню загального фізичного та психічного здоров'я людини, тим самим оптимізуючи його функціональні можливості.

 • Підвищують концентрацію уваги та пам'ять.
 • Підвищують продуктивність та ефективність
 • Допомагають швидше та ефективніше приймати рішення

ОЧКИ TESLA HYPERLIGHTОЧКИ TESLA HYPERLIGHTСертификаты на ОЧКИ TESLA HYPERLIGОЧКИ TESLA HYPERLIG
Обзор TESLA LIGHTWEAR Обзор TESLA LIGHTWEAR

Окуляри TESLA LIGHTWEAR

Окуляри Тесла - Світло

 Окуляри з фулереновими фільтрами Tesla LightWearХарактеристики

Гарантия 2 года
Использования в помещении Рекомендуется
Количество предметов 1 единица
Линзы Quantum Hyperlight - покрыты с обеих сторон лучшими защитными слоями, устойчивы к царапинам.
Оправа Пластиковая - производится по швейцарской технологии, имеет ультрасовременный и элегантный вид.
Страна производитель Словения

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре