Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Радіоцифровий термоконтролер від Цептер

Радіоцифровий термоконтролер від Цептер
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: Z-DTC
Виробник: Zepter
  • Статус: Є на складі
Короткий опис

З Радіоцифровим термоконтролером від Zepter, задана температура і час приготування встановлюються всього за кілька секунд одним натисканням кнопки. Зручний інтерфейс дозволяє легко відстежувати температуру приготування ї... Читати далі

Знайшли дешевше?
69.00Є
З Радіоцифровим термоконтролером від Zepter, задана температура і час приготування встановлюються всього за кілька секунд одним натисканням кнопки. Зручний інтерфейс дозволяє легко відстежувати температуру приготування їжі на двох режимах: режим Варки та Сухий режим (при смаженні). Кольорові поля вказують на три діапазони температур: жовте поле для попереднього нагріву, зелене поле для правильної температури варіння та смаження, а червоне поле вказує на перегрів.

ПРОЦЕС ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУВ ТАКИМ ПРОСТИМ, ТЕХНОЛОГІЧНИМ І ПРИЄМНИМ

Термоконтролер, розташований на верхній частині кришки Zepter Masterpiece Cookware, дозволяє готувати здорову їжу правильним способом при заданій температурі. Тепер ви можете контролювати процес приготування їжі, не піднімаючи кришку. Процес замкнутого циклу дозволяє забезпечувати правильне приготування продуктів, зберігаючи всі корисні властивості, шляхом приготування при низьких температурах.
Радіо-цифровий термоконтролер оснащений повністю цифровим інтерфейсом користувача, має обтічний і стильний дизайн і є міцною ергономічною ручкою на кришці посуду. Він дозволяє вам вибирати між режимом приготування, дає можливість запрограмувати бажану температуру і час приготування їжі, з повним контролем над усім процесом приготування їжі.

Розумна Zepter система – після того, як Радіоцифрова Індукційна плита запрограмована та синхронізувалася з радіоцифровим термоконтролером, вона підтримує температуру приготування та час. Вона вимикається автоматично після завершення процесу приготування.Високо інноваційна, розумна система Zepter дозволяє готувати здорову їжу з мінімальними зусиллями. Тільки уявіть: ваша їжа готуватиметься самостійно, а ви зможете займатися улюбленими справами, знаючи, що готові страви чекають на вас, коли ви повернетеся.

Наприклад, якщо ви встановите температуру приготування до 90 ° C і час приготування до 20 хвилин на Цептер Радіоцифрового Термоконтролера, то Цептер Радіо Індукційна плита буде регулювати потужність / тепло з метою досягнення та підтримання заданої температури. Після того, як встановлений час мине, Цептер Радіо Індукційна плита переключиться з режиму приготування в режим очікування, а потім самостійно вимкнеться.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре