Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Змішувач PEARL (ПЕРЛИНА)

Змішувач PEARL (ПЕРЛИНА)
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: WT-3WF1
Виробник: Zepter
  • Статус: Є на складі
Короткий опис

Будучи додатковою частиною Системи очищення води Zepter, технологія трьох потоків дає можливість використовувати очищену питну воду або стандартну суміш холодної/гарячої води за допомогою одного змішувача, виключаючи їх ... Читати далі

Знайшли дешевше?
213.20Є

Будучи додатковою частиною Системи очищення води Zepter, технологія трьох потоків дає можливість використовувати очищену питну воду або стандартну суміш холодної/гарячої води за допомогою одного змішувача, виключаючи їх змішування.

Двоходовий змішувач PEARL (ПЕРЛИНА) від Цептер

Змішувач на три потоки Перлина (Pearl) для Aqueena Pro Цептер Сучасний дизайн додає цінності цьому чудовому продукту і чудово вписується в модні інтер'єри кухонь. Простота і чіткість ліній відбиває нові естетичні тенденції.

Будучи додатковою частиною Системи очищення води Zepter, технологія трьох потоків дає можливість використовувати очищену питну воду або стандартну суміш холодної/гарячої води за допомогою одного змішувача, виключаючи їх змішування. У комплексі із системою очищення води Zepter, змішувачі на три потоки представляють досконале, економічне та здорове рішення для водопостачання у кожному будинку. Виготовлені з високоякісної латуні (CW719*) змішувачі Zepter мають подвійне покриття з хром-нікелю, що робить їх надзвичайно стійкими до корозії. Маркування безпеки ТЮФ Рейналд (TuV Rheinland Safety Mark), Гігієнічний сертифікат та вигравіруваний логотип Zepter – гарантія продукту найвищої якості, який забезпечить неоціненну користь для вашого здоров'я на багато років уперед.

* Латунь CW719 якісно відрізняється від дешевої латуні, збагаченої свинцем, яка часто використовується для виготовлення подібної продукції.

Смеситель на три потока Жемчужина (Pearl) для Aqueena Pro Цептер

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре