Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Змішувач SWAN (ЛЕБІДЬ)

Змішувач SWAN (ЛЕБІДЬ)
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: WT-3WF2
Виробник: Zepter
  • Статус: Є на складі
Короткий опис

Будучи додатковою частиною Системи очищення води Zepter, технологія трьох потоків дає можливість використовувати очищену питну воду або стандартну суміш холодної/гарячої води за допомогою одного змішувача, виключаючи їх ... Читати далі

Знайшли дешевше?
213.20Є

Будучи додатковою частиною Системи очищення води Zepter, технологія трьох потоків дає можливість використовувати очищену питну воду або стандартну суміш холодної/гарячої води за допомогою одного змішувача, виключаючи їх змішування.

Двоходовий Змішувач SWAN (ЛЕБІДЬ) від Цептер

Змішувач на три потоки Лебідь (Swan) для Aqueena Pro Цептер Завдяки витонченій вигнутій формі, навіяній граціозністю лебедя, ця модель стане не тільки практичним доповненням здорового способу життя, але й привнесе елемент розкоші в інтер'єр будь-якої кухні.

Будучи додатковою частиною Системи очищення води Zepter, технологія трьох потоків дає можливість використовувати очищену питну воду або стандартну суміш холодної/гарячої води за допомогою одного змішувача, виключаючи їх змішування. У комплексі із системою очищення води Zepter, змішувачі на три потоки представляють досконале, економічне та здорове рішення для водопостачання у кожному будинку. Виготовлені з високоякісної латуні (CW719*) змішувачі Zepter мають подвійне покриття з хром-нікелю, що робить їх надзвичайно стійкими до корозії. Маркування безпеки ТЮФ Рейналд (TuV Rheinland Safety Mark), гігієнічний сертифікат та вигравіруваний логотип Zepter – гарантія продукту найвищої якості, який забезпечить неоціненну користь для вашого здоров'я на багато років уперед.

* Латунь CW719 якісно відрізняється від дешевої латуні, збагаченої свинцем, яка часто використовується для виготовлення подібної продукції.

Смеситель на три потока Жемчужина (Pearl) для Aqueena Pro Цептер

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре