Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Пристрій дістанційного оповіщення - Zepter зумер від Цептер

Пристрій дістанційного оповіщення - Zepter зумер від Цептер
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: Z-Buzzer
Виробник: Zepter
  • Статус: Є на складі
Короткий опис

Вам не потрібно стояти біля посуду Zepter Masterpiece. Zepter-зуммер повідомить, коли потрібна Ваша присутність. А Ви, тим часом, насолоджуйтесь своїм додатковим вільним часом! Zepter-зуммер в інтерактивному режимі диста... Читати далі

Знайшли дешевше?
105.00Є

Вам не потрібно стояти біля посуду Zepter Masterpiece. Zepter-зуммер повідомить, коли потрібна Ваша присутність. А Ви, тим часом, насолоджуйтесь своїм додатковим вільним часом! Zepter-зуммер в інтерактивному режимі дистанційно інформує вас про те, що було досягнуто встановлену температуру, минув встановлений час, температура нижче, ніж запрограмована, температура перевищила запрограмовану.

Zepter-зуммер - це Ваш персональний пристрій для отримання повідомлень під час приготування їжі, що інформує Вас тільки тоді, коли потрібна Ваша присутність. Zepter-зуммер сповістить Вас, якщо Ви знаходитесь в радіусі 30 метрів від нього.

Zepter-зуммер синхронізується з радіоцифровим термоконтролером Zepter, який показує температуру та час у процесі приготування та в інтерактивному режимі дистанційно інформує вас про те, що було досягнуто встановлену температуру, закінчився встановлений час, температура нижча, ніж запрограмована, температура перевищила запрограмовану.

Ви не повинні знаходитися в місці приготування, а можете використовувати свій час, щоб почитати книгу, допомогти своїм дітям виконати домашнє завдання, вправи, зробити що-небудь по дому, насолодитися домашніми процедурами, або робити все, що забажаєте. Zepter-зуммер повідомить вас, якщо ви перебуваєте в радіусі 30 метрів від нього.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре