Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Біоптрон MedAll

Біоптрон MedAll
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: PAG-960
Виробник: Zepter
  • Статус: Є на складі
Короткий опис

Біоптрон (Bioptron) - це медичний апарат, призначений для лікування більш ніж 260 патологічних станів з доведеним позитивним терапевтичним ефектом. Детальні інструкції по застосуванню апаратів Біоптрон (Bioptron) від Цеп... Читати далі

Короткі характеристики

Всі характеристики

Знайшли дешевше?
903.00Є

Біоптрон (Bioptron) - це медичний апарат, призначений для лікування більш ніж 260 патологічних станів з доведеним позитивним терапевтичним ефектом. Детальні інструкції по застосуванню апаратів Біоптрон (Bioptron) від Цептер дані в Затвердженій Міністерством охорони здоров'я України книзі "Застосування Биоптрон-пайлер світла в медицині" під редакцією Доктора медичних наук, завідуючого відділом Інституту фізіології ім. А. А. Богомольця Національної Академії Наук України, професора Гуляра С. А.Лампа для світлотерапії БІОПТРОН MedAll

Простий у використанні, безпечний, потужний і в той же час не травмуючий шкіру прилад, із стильним дизайном. Високотехнологічний.

Створений для домашнього застосування, а також для лікарень, центрів краси і здоров'я і фітнес-центрів.

Ергономічний, зручний у виикористанні.

Портативний, його можна брати з собою куди завгодно і міняти установки у будь-який час, завдяки вбудованому таймеру і чіткому дисплею.PAG-960

Фільтр діаметром 5 см дозволяє впливати на будь-яку частину тіла, обробляючи як невеликі, так і більші ділянки. Ви заощадите енергію, час і гроші, оскільки прилад використовує всього 0,5 Вт потужності в режимі очікування, завдяки чому може бути готовий до використання у будь-який час без втрати енергії.

Всесвітньо запатентований медичний прилад із спеціальним оптичним пристроєм, що випромінює світло, яке схоже на частину природного електромагнітного спектру сонця, але не містить УФ-радиації.

Світлотерапія Біоптрон діє природним чином, стимулюючи здатність організму до регенерації і самовідновлення. Потрапляючи в тканини, світлова енергія чинить біостимулюючу дію (це означає, що Біоптрон позитивно стимулює різні біологічні процеси в організмі та, відповідно, покращує його роботу).


Винахід


Данський лікар Нільс Ріберг Фінсен започаткував світлотерапію близько 100 років тому. У 1903 році він був удостоєний Нобелівської премії у галузі медицини за свою роботу з лікування світлом. Фінсен створив перший прилад, що генерує технічно синтезоване сонячне світло, і досяг видатних результатів у лікуванні пацієнтів, які страждають на особливу форму туберкульозу шкіри. Однією з очевидних переваг технічно синтезованих сонячних променів є те, що параметри інтенсивності та оптичного спектра, що випромінюється, можна контролювати і, відповідно, відтворювати.

На початку розвитку фотомедицини у світлотерапії використовувалися переважно лише інфрачервона та ультрафіолетова частини спектру. На початку 1980 року група дослідників-вчених створила джерело світла, заснований на низькоінтенсивному лазерному випромінюванні, але працює майже з повним спектром видимого світла та частиною інфрачервоного. Дослідження виявило безперечні фізичні характеристики, необхідні для ефективності світлотерапії. Пізніше на основі цієї технології було створено систему світлотерапії Біоптрон.

Поліхроматичність

Світло Біоптрон є поліхроматичним. Це означає, що він складається з хвиль не тільки однієї довжини (як лазерні промені), але з широкого спектру хвиль, включаючи видиме світло та частина інфрачервоного. Довжина хвиль світла Біоптрон становить від 480 до 3400 нм. Електромагнітний спектр світла Біоптрон не містить ультрафіолетового випромінювання!

Біостимулюючі эфекти

Світлотерапія Біоптрон має біостимулюючі ефекти: при впливі на шкіру вона стимулює світлочутливі внутрішньоклітинні структури та молекули. Це ініціює клітинні ланцюгові реакції і запускає звані вторинні відповіді, які обмежуються лише ділянкою впливу, а поширюються весь організм.

Світлотерапія Біоптрон стимулює та регулює відновлювальні процеси та імунну систему організму, впливає природним шляхом, стимулюючи здатність організму до регенерації та самовідновлення.Зручна у використанні терапія без ліків

Технологія Біоптрон знайшла своє широке застосування та визнання в медицині як зручний ефективний нелікарський засіб.

Лікарська філософія Гіппократа знову почала впливати на сучасну медицину: «Primum non nocere» («Передусім, не нашкодь») та «Vis Medicatrix Naturae» («Поважай цілющу силу природи»).

Жодних негативних побічних ефектів при використанні світлотерапії Біоптрон не виявлено.

Світлотерапія Біоптрон відома у всьому світі і прийнята як новий метод лікування, а також застосовується у профілактичній та реабілітаційній медицині.

Біоптрон MedAll розроблений для використання в домашніх умовах, в клініках, в косметичних салонах та медичних центрах.

Завдяки своїм невеликим розмірам та зручній конструкції, прилад дуже простий у використанні, і його можна брати із собою у подорожі.

Діаметр фільтра – 50 мм. Таймер дозволяє виставляти необхідний час світлової аплікації, після чого Біоптрон відключиться самостійно.

Зостосування світлотерапії Біоптрон

Світлотерапія Біоптрон застосовується індивідуально. Тривалість кожного сеансу та всього курсу лікування залежить від характеру проблеми та стану сфери впливу.

Залежно від показань, Світлотерапія Біоптрон займає лише кілька хвилин один чи двічі на день. Застосовуйте світлотерапію, коли у Вас є час розслабитися та насолодитися її біостимулюючим ефектом.

Перед початком лікування підготуйте ділянку впливу, очистивши її.

Зверніть увагу: будь-які пов'язки, одяг повинні бути видалені з лікування.

Розслабтеся і направте промінь світла на дію. Тримайте пристрій під прямим кутом 90° і на відстані приблизно 10 см (4 дюйми). Промінь світла не повинен переміщатися під час дії. Великі області лікування обробляйте кількома полями, одне одним.

Застосовуйте Світлотерапію Біоптрон один-два рази на день, наприклад, вранці та/або ввечері, 10 хвилин, або відповідно до рекомендацій Вашого лікаря.

Повторіть ці кроки для кожної області тіла, яка потребує лікування.

Після використання вимкніть прилад від електромережі!

Для отримання додаткових відомостей зверніться до інструкції із застосування.

Сьогодні вже доведено, що наш організм перетворює світло на електрохімічну енергію, яка, активізуючи ланцюг біохімічних реакцій у клітині, стимулює обмінні процеси та зміцнює імунітет.

Світлотерапія Біоптрон відома і широко використовується в різних галузях медицини, починаючи з 1981 року.

Біоптрон, впливаючи на організм природним способом, підтримує його здатності, що відновлюють, і допомагає йому використовувати власний потенціал для оздоровлення.

Биоптрон MedAll от Цептер

Зостосування Біоптрона


Лікування лампою Біоптрон

 

Зостосування БІоптрона в педіатрії


Лікування ран

Лечение трофических язв, варикоза, дерматита и не только...
Характеристики

CE маркировка CE0424
Вес без стойки 0,5 кг
Диаметр фильтра прим. 5,0 сантиметров
Длина волны 480 - 3400 нм
Класс защиты Класс II , IP 20
Номинальная мощность галогеновой лампы 20 Вт
Параметры электросети 100-240 В~, 50/60 Гц
Плотность потока световой энергии в минуту ср. 2,4 Дж/см2
Степень поляризации <,95% (590 - 1550 нм)
Температура окружающей среды при хранении от 0°C до +40°C
Температура окружающей среды при эксплуатации от +10°C до +30°C
Удельная мощность ср. 40 мВт/см2
Энергопотребление 0,29 – 0,12 A

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари