Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

Фулереновий фільтр для Bioptron MedAll

Фулереновий фільтр для Bioptron MedAll
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: PAG-960-FFK
Виробник: Zepter
  • Статус: Є на складі
Короткий опис

Компанія Zepter постійно вдосконалює свою продукцію, втілюючи найсучасніші та передові наукові ідеї та розробки. Розвиваючи технологію світлотерапії Біоптрон, вчені компанії Zepter створили та запатентували новий нано-фо... Читати далі

Знайшли дешевше?
99.40Є

Компанія Zepter постійно вдосконалює свою продукцію, втілюючи найсучасніші та передові наукові ідеї та розробки. Розвиваючи технологію світлотерапії Біоптрон, вчені компанії Zepter створили та запатентували новий нано-фотонний фулереновий фільтр для апаратів Біоптрон, який забезпечує гіперполяризацію світла Біоптрон.


Цей фільтр виготовлений з особливого полімерного матеріалу з вбудованими молекулами фулерену 60.

Наша технологія, заснована на дослідженні, яке здобуло Нобелівську премію (Н.Р. Фінзен), було оновлено недавнім відкриттям фулеренів, за які автори (Р. Керл, Х. Крото та р. Смоллі) також отримали Нобелівську премію. Нова технологія дозволяє додатково змінити світловий потік за допомогою молекули фулерену С60.

ЩО ТАКЕ ФУЛЕРЕН С60?

Це молекула, що складається з 60 атомів вуглецю. У геометрії ця фігура називається усічений ікосаедр (форма футбольного м'яча) і складається з 12 п'ятикутників і 20 шестикутників, де 60 атомів вуглецю відповідають 60 вершинам усіченого ікосаедра.

Структура С60 надає фулерену особливі енергетичні властивості. Геніальний Леонардо да Вінчі зазначив, що така геометрична фігура має «божественні пропорції/золотий перетин». Фуллерен здатний відновлювати гармонію енергетичних процесів біоматеріалів і приводити клітини організму людини у вихідний стан природної рівноваги.

У природі фулерени зустрічаються дуже рідко й у незначних кількостях. Виробництво фулерену досить дорогий процес.


Гіперполяризоване фулеренове світло зменшує біль і запалення, а також надає заспокійливу дію. Тривала експозиція фулеренового світла сприяє поліпшенню якості життя та його тривалості.

Гіперполяризоване світло розширює можливості Біоптрон-світла в лікуванні та профілактиці.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари