Zepter Україна
з 9:00 до 21:00
з 9:00 до 21:00
Електронна пошта
zepter.org.ua@gmail.com
7/24

БІОПТРОН МЕДОЛЛ з підлоговим штативом

БІОПТРОН МЕДОЛЛ з підлоговим штативом
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: PAG-960-SET
Виробник: Zepter
  • Статус: Є на складі
Короткий опис

Біоптрон - це медичний апарат, призначений для лікування більш ніж 260 патологічних станів з доведеним позитивним терапевтичним ефектом. Детальні інструкції щодо застосування апаратів Біоптрон (Bioptron) від Цептер навед... Читати далі

Знайшли дешевше?
973.00Є

Біоптрон - це медичний апарат, призначений для лікування більш ніж 260 патологічних станів з доведеним позитивним терапевтичним ефектом. Детальні інструкції щодо застосування апаратів Біоптрон (Bioptron) від Цептер наведено в Затвердженій Міністерством Охорони Здоров'я України книзі "Застосування Біоптрон-пайлер світла в медицині" за редакцією Доктора медичних наук, завідувача відділу Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця Національної Академії Наук України, професора Гуляра С. А.

Компактний апарат підходить для застосування як у домашніх умовах, так і у медичних закладах. Діаметр фільтра становить 5 см, є таймером, що дозволяє точно виставити час сеансу. Біоптрон MedAll застосовується для профілактики, лікування та реабілітації при широкому спектрі медичних показань. Допомагає зняти біль, прискорити загоєння ран, зміцнити імунну систему, подолати симптоми простудних захворювань, ефективно доповнює повсякденний догляд за шкірою.Біоптрон MedAll - це компактний апарат для світлотерапії, що поставляється в захисному футлярі, зручному для зберігання та транспортування.

Апарат для світлотерапії БІОПТРОН MedAll

Простий у використанні, безпечний, потужний і в той же час прилад, що не травмує шкіру, зі стильним дизайном і високотехнологічний, він створений для домашнього застосування, а також для лікарень, центрів краси та здоров'я та фітнес-центрів. Ергономічний, зручний у користуванні та портативний, його можна брати з собою куди завгодно та змінювати установки у будь-який час, завдяки вбудованому таймеру та чіткому дисплею.

PAG-960


Фільтр діаметром 5 см

Дозволяє впливати на будь-яку частину тіла, обробляючи як невеликі, так і більші області. Ви заощадите енергію, час і гроші, оскільки прилад використовує всього 0,5 Вт потужності в режимі очікування, завдяки чому може бути готовим до використання у будь-який час без втрати енергії.

До приладу додаються підлогова стійка та футляр для транспортування та зберігання.

Всесвітньо запатентований медичний апарат зі спеціальним оптичним пристроєм, що випромінює світло, схожий на частину природного електромагнітного спектру сонця, але не містить УФ-радіації.

Світлотерапія Біоптрон діє природним шляхом, стимулюючи здатність організму до регенерації та самовідновлення. Потрапляючи у тканини, світлова енергія має біостимулюючу дію (це означає, що Біоптрон позитивно стимулює різні біологічні процеси в організмі і, відповідно, покращує його роботу).

Підлоговий штатив для Біоптрона Медолл дозволить Вам розслабитися і насолоджуватися процесом лікування.Біоптрон МедОлл (Bioptron MedAll)

Штатив дозволяє змінювати положення апарата відповідно до потреб користувача.

Переваги застосування приладу зі штативом:

  • Безпека у застосуванні
  • Мобільність
  • Високий рівень комфорту, що дозволяє розслабитись під час лікування
  • Конструкція підставки для підлоги, що дозволяє встановлювати її біля ліжка або крісла
  • Безпечна система засувок
  • Легкість у зміні положення приладу при напрямку світла на будь-яку частину тіла
  • Простота складання та регулювання положення.

Реєстраційне посвідчення на медичні вироби № РЗН 2015/2454 від 24 лютого 2015 р., № РЗН 2016/4392 від 04 липня 2016 р.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари